Szkolenia

Nasze Szkolenia przygotowujemy zawsze indywidualnie dla każdego Klienta, tak by uwzględniały jego specyficzne potrzeby w danym czasie, oraz najnowszą dostępną wiedzę.

Poprzez nasze szkolenia pomagamy wprowadzać w organizacjach pożądane zmiany – dostarczamy potrzebnej wiedzy i praktycznych, skutecznych narzędzi do realizacji biznesowych celów naszych Klientów. To co wyróżnia naszą ofertę spośród ofert innych firm to bogate doświadczenie naszych trenerów i wykładowców, którzy wszyscy są praktykami i to, czego uczą, stosują z sukcesami sami we własnej pracy.
Główne obszary, w których się specjalizujemy to Strategie Przedsiębiorstw, Finanse Korporacyjne, Prawo Upadłościowe, Restrukturyzacja Firm. Ponadto jako pierwsi na rynku, posiadamy w ofercie szkolenie na temat Prawa Restrukturyzacyjnego i przygotowanie do zdobycia licencji Doradcy Restrukturyzacyjnego. Szkolenie prowadzi jeden ze współtwórców nowych regulacji prawnych. Naszą ofertę ubogacamy propozycją career/executive/business coaching, istotnego elementu dla wszystkich, którzy poświęcają pracy dużą część swojej aktywności życiowej.
Być może zainteresuje Państwa również możliwość prowadzenia części naszych szkoleń w językach:angielskim. Jesteśmy dumni z tego, że organizowane przez nas szkolenia, mimo swojej wysokiej jakości i zaangażowania w proces dydaktyczny wybitnych w swoich dziedzinach ekspertów, pozostają konkurencyjne cenowo i są dostępne dla większości firm, które chcą rozwijać swój potencjał inwestując w rozwój swoich pracowników. Serdecznie zapraszam do korzystania z naszych usług i powiększenia grona naszych zadowolonych, stałych Klientów. Przykładowe tematy i program szkoleń: